about - Novellina

Ексклюзивні смаки, грайливі нотки напоїв Novellinа мають свою історію.

Знаєте, де виготовляють найкращі вина у світі? Звісно, в Італії!
Італія з давніх-давен славиться своїми звичаями та виноробством. Любов італійців до вин та теплих розмов перейшла у щоденний ритуал, виправданий цілковитим задоволенням.

Ігристі бренду Novellina створені з найкращих сортів винограду, вирощеного у сонячних регіонах Венето, Апулії та Емілії.
Напої Novellina продукує завод, що входить в авторитетну групу Casa Vinicola Caldirola. Ця компанія займається виноробством з 1897 року. Caldirola виросла із сімейної справи у масштабну компанію, та зберегла традиції і любов до людей.
Ексклюзивним імпортером ТМ Novellina є ТОВ «МАКСІФУД УКРАЇНА». Наші напої ви знайдете навіть у найближчому магазині біля дому. Влаштуйте собі свято з Novellina!
oliva pizza piza italy grape wine colomn

визнання

Вибір споживача року — 2018

ТМ Novellina перемогла у номінації «Вибір споживача року» на церемонії «Люди року 2018. Волинь». Цей захід проходить у рамках загальнонаціональної програми «Люди ХХІ століття», що відбувається регулярно з 1995 року. Лауреатами програми стають люди і компанії, що творять новітню історію України, працюють на її позитивний імідж і авторитет у міжнародному співтоваристві.
Вибір споживача року — 2018

Торгова марка року — 2018

«Торгова марка року» — нагорода, яку отримала ТМ Novellina на церемонії «Люди Львова -2018». Цей захід проходить у рамках загальнонаціональної програми «Люди ХХІ століття», яка відбувається регулярно з 1995 року. Лауреатами програми стають люди і бренди, що сприяють розвитку успішного й позитивного іміджу України.
Торгова марка року — 2018

Партнери Всеукраїнського ділового жіночого форуму — 2018

ТМ Novellina виступила партнером «Всеукраїнського ділового жіночого форуму». Захід організував комітет з питань розвитку жіночого підприємництва при Львівській ТПП. Форум відбувається у Львові за участі 100 жінок з різних областей України. Учасниці обговорюють актуальні бізнес-тенденції та соціальні питання.
Партнери Всеукраїнського ділового жіночого форуму — 2018

Міс Україна 2019

Деталі

HoReCa Show Lviv 2019

Деталі

Novellina Beach Stage на фестивалі "Файне Місто 2019"

Деталі

Prentkovych Summer Party

Деталі

Андре Тан у Луцьку

Деталі

Міс Львів 2019

Деталі

Красива вечірка у Луцьку 2019

Деталі

Кастинг на Міс Львів 2019

Деталі

Novellina у турі гурту "Без обмежень"

Деталі

Novellina на виставці ProWein2019 у Німеччині

Деталі

Lutsk Food Fest 2019

Деталі

DivaDance

Деталі

"Lutsk Food Fest 2018"

Деталі

Церемонія "Люди Львова 2018"

Деталі

ДЕ МОЖНА КУПИТИ