about – novellina

Ексклюзивні смаки, грайливі нотки напоїв Novellinа мають свою історію.

Знаєте, де виготовляють найкращі вина у світі? В Італії, звідки ми, гарячі чоловіки і багаті виноградники.
Італійці обожнюють душевні розмови за келихом винця. Для них це такий щоденний ритуал задоволення. Саме ці традиції Novellinа несе пристрасним українкам. Для напоїв нашої марки добирають вищі сорти винограду, вирощеного у сонячних регіонах Венетто, Емілії та Апулії.
Часи виноробства, коли запальний Адріано Челентано чавив виноград у танці, лишились у кіно. Наші напої продукує завод, що входить в авторитетну групу Casa Vinicola Caldirola. Ця компанія займається виноробством з 1897 року. Caldirola виросла із сімейної справи у масштабну компанію, та зберегла традиції і любов до людей. Адже головна місія — дарувати радість.
Імпортує продукцію ТМ Novellina ТзОВ «Максіфуд Україна». Наші напої ви знайдете у найпопулярніших торгових мережах і платформах країни. Влаштуйте собі свято Novellina!
oliva pizza piza italy grape wine colomn

визнання

Вибір споживача року — 2018

ТМ Novellina перемогла у номінації «Вибір споживача року» на церемонії «Люди року 2018. Волинь». Цей захід проходить у рамках загальнонаціональної програми «Люди ХХІ століття», що відбувається регулярно з 1995 року. Лауреатами програми стають люди і компанії, що творять новітню історію України, працюють на її позитивний імідж і авторитет у міжнародному співтоваристві.
Вибір споживача року — 2018

Торгова марка року — 2018

«Торгова марка року» — нагорода, яку отримала ТМ Novellina на церемонії «Люди Львова -2018». Цей захід проходить у рамках загальнонаціональної програми «Люди ХХІ століття», яка відбувається регулярно з 1995 року. Лауреатами програми стають люди і бренди, що сприяють розвитку успішного й позитивного іміджу України.
Торгова марка року — 2018

Партнери Всеукраїнського ділового жіночого форуму — 2018

ТМ Novellina виступила партнером «Всеукраїнського ділового жіночого форуму». Захід організував комітет з питань розвитку жіночого підприємництва при Львівській ТПП. Форум відбувається у Львові за участі 100 жінок з різних областей України. Учасниці обговорюють актуальні бізнес-тенденції та соціальні питання.
Партнери Всеукраїнського ділового жіночого форуму — 2018

Міс Україна 2019

Деталі

HoReCa Show Lviv 2019

Деталі

Novellina Beach Stage на фестивалі "Файне Місто 2019"

Деталі

Prentkovych Summer Party

Деталі

Андре Тан у Луцьку

Деталі

Міс Львів 2019

Деталі

Красива вечірка у Луцьку 2019

Деталі

Кастинг на Міс Львів 2019

Деталі

Novellina у турі гурту "Без обмежень"

Деталі

Novellina на виставці ProWein2019 у Німеччині

Деталі

Lutsk Food Fest 2019

Деталі

DivaDance

Деталі

"Lutsk Food Fest 2018"

Деталі

Церемонія "Люди Львова 2018"

Деталі

ДЕ МОЖНА КУПИТИ